Úvodná » horoskop » Aký druh rodiča Náš partner bude pre naše deti, založený na jeho & Jej Astro Sign

  Aký druh rodiča Náš partner bude pre naše deti, založený na jeho & Jej Astro Sign

  Niekedy sa pozrel na svojho partnera a premýšľal, aký druh rodiča on alebo ona by sa na vaše budúce deti?

  Odhlásením ich astrologické znamenie, môžete získať lepšiu predstavu o tom, čo vaša priateľka bude ako matka, alebo váš priateľ bude ako otec.

  Napríklad, muž Barana si vezme svoje deti na veľa dobrodružstiev, pretože je tak aktívny a vždy chce niečo nové. Takže nebuďte prekvapení, keď šľahne deti na víkend raftingu na divokej vode a kempovania. Mama Taurus, na druhej strane, bude ako lev strážiaci svoje mláďatá. Bude sa starať o svoje deti a bude sa starať o rodičov, ktorým sa môžu vždy obrátiť, keď budú potrebovať pohodlie.

  Je skvelé získať náhľad na typ rodiča, ktorého bude váš partner jeden deň, preto si pozrite nižšie uvedené označenie hviezdičkou, aby ste zistili, či by vaše rodičovské zručnosti boli v synchronizácii s ich rodičmi..

  24 Barák otec: Fun otec

  Keby tam bol superhrdina založený na otcovi Barana, bol by nazvaný Dobrodružný otec! Ten chlap je zábavný otec, ktorý miluje, aby jeho deti bavili. Chce, aby ich skúsenosti z detstva nezabudnuteľné, a preto sa bude vždy snažiť prísť s novými a vzrušujúcimi aktivitami, aby mohli robiť spoločne. Niet pochýb o tom, že jeho deti budú mať vždy so svojím otcom kvalitný čas a nikdy nebude nudný moment.

  Obliekanie v hlúpe kostýmy? Nosiť make-up a mať čajový večierok? Budovanie pevnosti v obývacej izbe? Otec Barana urobí všetky tieto veci a viac. 

  Čo to dieťa nechce?

  23 Aries Mama: Mama Warrior

  Mama Aries je mama, ktorá to všetko robí. Ona je oddaný rodič, zatiaľ čo zaneprázdnený lezenie firemné rebríky, a sleduje svoje sny. Yup, "bojovník" má pravdu!

  Mať plný a pestrý život mimo domova ju robí inšpiráciou pre svoje malé deti. Keď uvidia cestu, v ktorej žije, srdečne vyrastú a veria, že všetko je možné pre ich životy. Mama Aries otvára svoju myseľ až na množstvo zaujímavých možností.

  22 Taurus otec: jemný otec

  Taurus otec nielenže robí skvelého rodiča, pretože je to taký homebody, ale so svojimi deťmi je vždy jemný. Učí ich, že je dôležité byť láskavý a milujúci, a zároveň byť mäkkým miestom pre nich, aby sa mohli obrátiť, keď im život hodí curveball.

  Chce, aby jeho deti vyrastali s veľkými hodnotami, morálkou a silným systémom viery, a on je ochotný a ochotný vziať si ich na seba, aby ich vštepil do života na celý život..

  21 Taurus Mama: opatrovateľka

  Taurus mama je ten, aby sa ubezpečil, že jej deti sú vždy postarané a staral sa o ne, pokiaľ ide o ich zdravie, diétu, oblečenie, ako aj ich emocionálnu pohodu. Má to všetko pokryté!

  Ona však môže byť dosť ochranná a niekedy sa stretne ako trochu dusenie, ale to je len preto, že chce to najlepšie pre svoje deti! Je to ako lev prudko chrániaci svoje malé mláďatá.

  20 Gemini Dad: Veľké dieťa

  Otec Gemini vidí rodičovstvo ako veľké dobrodružstvo, čo znamená, že na jeho Instagramovom účte bude veľa momentov LOL. Nie je to však typ rodiča, ktorý by disciplinoval svoje deti. V skutočnosti by mohli prekročiť mnoho hraníc a nechať ich preč. Ako uviedol Bounty, je to "dobrý policajt" rodiny (ktorý pravdepodobne necháva svojho partnera, aby bol "zlým policajtom").

  Otec Gemini miluje pokaziť svoje deti, ale nestanoví im hranice, ani ich nebude nasledovať.

  Je to preto, že stránka dodáva, že má liberálny a temperamentný spôsob myslenia.

  19 Gemini Mom: Všestranná mama

  Jednoduchá a flexibilná sú len dve slová, ktoré opisujú mama Gemini. Ale, ako zdôraznil Magický horoskop, to neznamená, že Gemini je rodič AWOL.

  Vždy tam bude pre svoje deti a so svojimi veľkými komunikačnými schopnosťami bude s nimi živiť naozaj silné vzťahy.

  Najlepšie zo všetkého je, že zostane v obraze so všetkými najnovšími udalosťami, ktoré sa odohrávajú v živote jej detí. Oddaná, ona je!

  18 Rak Dad: Tradičný otec

  Otec s rakovinou sa chystá urobiť úžasného rodiča. Je to veľký poslucháč, intuitívny a veľmi citlivý. To mu dáva veľké srdce, s ktorým môže vychovávať deti, čo je jedno z najťažších pracovných miest na svete.

  Elite Daily poukazuje na to, že otec rakoviny je veľmi veľkorysý a dostatočne citlivý na to, aby mohol vypočuť problémy svojej dcéry. Niet pochýb o tom, že bude otcovo dievčatko.

  17 Rakovina Mama: milujúci ... k bodu, že je trochu dusenie

  Mama rakovina bude veľmi živiť.

  V skutočnosti je známa ako "matka všetkých matiek."

  To je docela názov a ona zbožňuje, že je mama. Štýl Star Sign správy, že rakovina mama miluje rozruch nad svojimi deťmi a ona je vždy pripravená pomôcť im, keď sú chorí alebo potrebujú niečo. Keď vyrastú, táto starostlivosť by sa občas mohla cítiť trochu ako dusenie, ale nepochybne jej deti budú vedieť, koľko ich miluje ich mama.

  16 Leo otec: Bude sa podieľať na rozvoji jeho detí

  Leo otec rozhodne nie je typ rodiča sledovať jeho deti vyrastajú z okraja.

  Bude hrať aktívnu a angažovanú úlohu v ich životoch, pomáha im dosiahnuť svoje sny, poučiť sa z ich chýb a stať sa typom ľudí, ktorí sú hrdí na to, kým sú. Vidíte, jeho vrodená Leo pýcha sa na nich utrie!

  Astrológ poukazuje na to, že keďže Leo je znamením ohňa s láskou k extrovertnosti, bude sa tešiť na spoločenské stretnutia s priateľmi, rodinou a inými rodičmi. A bezpochyby jeho deti vyrastú aj milujúc sociálnu scénu.

  15 Leo Mom: Dramatická mama

  Mama Leo skočí rovno do materstva a snaží sa dať deťom najlepšiu šancu v úžasnej budúcnosti. Môže byť trochu OTT, ako napríklad tým, že je veľmi praktická, ale je to len preto, že si berie pýchu na svoje deti..

  Ona je tiež mama, ktorá ich bude obliekať v dizajnérskych vydavateľstvách, než sa vydá do sveta. Sú to len tak roztomilé, že sa chce podeliť o svoju úprimnosť so zvyškom sveta!

  14 Panna otec: Introvertný otec

  Hoci on nemusí byť extrovertný ako Leo otcovia, otec Panny zvýši svoje deti, aby boli dobre zaoblené. ako Astrológ poukazuje na to, že Panna je znamenie Zeme, takže otcovia, ktorí sa narodili v tomto znamení, vynaložia veľké úsilie, aby svoje deti zaradili do rôznych projektov. Napríklad, ak je vášnivý pre fitness, potom si ich vezme so sebou na svoje ranné jog. Na druhej strane, ak miluje zvieratá, bude im pomáhať v útulkoch zvierat.

  13 Panna Mama: Organizovaná mama

  Nemáte viac organizovanej ako Panna mama! Nielen, že jej dom bude po celý rok bez poškvrny, ale bude mať aj zoznam rozvrhov detí a vedieť, kde majú byť pri kvapke klobúka..

  Bude žonglovať veľa rôznych úloh. Len slovo varovania - jej perfekcionizmus sa občas môže stať trochu OTT.

  Hoci je to typ mama, na ktorú sa ľudia pozerajú a pýtajú sa: "Ako to robí?"

  12 Libra Otec: Vyvážený otec

  Váhy sú znamením, že je to všetko o rovnováhe a harmónii. Otec Váhy sa bude snažiť vytvoriť pokojný a milujúci domov pre svoje deti. Časť z toho sa dosiahne tým, že sa domov zmení na palác umenia.

  Keďže Libra je taká kreatívna duša, otec Váhy povzbudí svoje deti, aby sa venovali rôznym umeleckým aktivitám.

  A čo je najlepšie zo všetkého, bude mať veľký čas, aby sa do nich zapojil so svojimi deťmi.

  11 Libra Mama: Mama pacienta

  Deti majú tendenciu klásť veľa otázok, ale Libra nie je taká, ktorá by sa tým obťažovala. Je to pokojná, úplne zenová a blažená mama, ktorá rád strávi hodiny počúvaním svojich detí alebo trávením času s nimi v pieskovisku. ako Marie Claire poukazuje na to,

  Váhy sú schopné žiť v momente so svojimi deťmi. Sú pobavení svojimi vtipmi, otázkami a protivníkmi.

  To je určite, aby ich deti milujú kvalitný čas s mamou.

  10 Škorpión otec: On je skutočný softvér

  Človek Scorpio môže byť intenzívny a dosť odvážny, ale ako otec sa stáva najväčším softiekom, aký ste kedy videli! ako Detské centrum poukazuje na to, že otec Škorpióna je vášnivý, takže pravdepodobne vytvorí silné väzby so svojimi deťmi.

  Vzhľadom k tomu, že je tak intuitívny a zaujíma sa o nich, urobí tiež skvelú domácu úlohu a chatovanie so spoločníkom.

  To znamená, že ho pravdepodobne nájdeš s deťmi na popoludnie!

  9 Škorpión Mama: Milujúci, ale kontrolujúci v čase

  Scorpio mama je dosť zložitá. Na jednej strane je to zúrivo oddaná mama, ktorá pôjde do veľkých dĺžok, aby sa ubezpečila, že si dokonale plní svoje povinnosti. Na druhú stranu, ona môže byť trochu neurotické a dokonca aj občas kontrolovať.

  Marie Claire tvrdí, že oslnenie zo Škorpiónovej mamy bude stačiť na to, aby jej deti vedeli, že je naštvaná a radšej ju počúvajú.!

  Nikdy by s nimi nestratila náladu, pretože jej vytrvalý duch vždy vyhráva.

  8 Strelec otec: Prekvapujúci rodič

  Sagittarius otec môže byť niekedy ťažké čítať.

  Vidíte, je to všetko o tom, že sa bude baviť so svojimi deťmi, ale potom sa v okamihu môže stať odborníkom, ktorý je s nimi dosť prísny.

  Akonáhle pochopia, čo ho trápia, budú sa môcť vyhnúť svojej nálade, ktorá môže byť občas dosť dramatická! Ako starnú, jeho deti budú zdieľať pár dobrých smiech o tom, ako dramatický môže byť ich otec.

  7 Strelec Mama: Spontánna mama

  Mama Sagittarius je vždy spontánna, pretože miluje mať slobodu. To neznamená, že zmizne na deťoch na víkend, ale že ich vezme spolu so svojimi dobrodružstvami! To je úžasné, pretože umožňuje úžasné mama-dieťa spomienky, ktoré majú byť vykonané pozdĺž vzrušujúce cestu, ktorá je materstvo. Strelec je pre čokoľvek, čo prináša.

  6 Kozorožec Otec: Poskytovateľ

  Kozorožec je pomerne tradičné znamenie, a Cap otec je ten, kto sa zmestí do stereotypu otca, ktorý poskytuje pre svoju rodinu.

  Bude pracovať dlhé hodiny a vynaloží veľa úsilia, aby dal svojej rodine všetko, čo potrebuje, aby mal šťastnú existenciu, nielen keď ide o materiálne veci.

  Je to otec, ktorý bude robiť pokrmy a dať deťom spať po tom, čo si ich prečítajú pred spaním, ktoré sú plne integrované do života svojich detí.

  5 Kozorožec Mama: Najlepší priateľ

  Je to skvelý pocit byť najlepšími priateľmi s vašou mamou, a mama Cap sa bude vždy snažiť byť skvelými kamarátmi so svojimi deťmi.

  To neznamená, že ich nebude disciplinovať, ale vždy tam bude, aby sa s nimi podelila o smiech alebo drby.

  Je to preto, že je taká plná lásky a nesúdi svoje deti, že sa stanú ich dôverníčkou, keď vyrastú. Z matky a dieťaťa na BFF? Znie to dokonale.

  4 Aquarius otec: otec, ktorý bude učiť svoje deti

  Aquarius chlap je odchádzajúci, zábavné-milujúci, a vždy hľadajú chladné nové aktivity vyskúšať. Akonáhle bude mať deti, bude určite vystaviť svoje deti na všetky tie pamätné časy. Je to otec, ktorý bude rád učiť svoje deti, ako jazdiť na bicykli, korčuľovať a hrať baseball. Môžete si byť istí, že on a deti budú hrať celý deň po celý deň, kým ich nezavoláte, pretože večera je pripravená!

  3 Aquarius Mama: Nekonvenčná mama

  Žena Vodnára nemá rada holuby. Určite to nie je konvenčné, a to sa nezmení, keď sa stane matkou. ako Magický horoskop poukazuje na to, mama Aquarius verí v slobodu, takže bude chcieť, aby jej deti robili to, čo chcú robiť a poučili sa zo svojich chýb. Nechce príliš kontrolovať svoje správanie, pretože to môže spôsobiť, že sa v budúcnosti obmedzia. Ostatní ľudia nemusia súhlasiť s maturitou hippies podobnou Aquarius, ale nestará sa o ňu. Je to všetko o tom, čo cíti, je najlepšie pre jej deti.

  2 Pisces Dad: Umelecký otec

  Ryby sú tvorivé a umelecké znamenie. Tento druh otca vystaví svoje deti tvorivému a krásnemu svetu a povzbudí ich, aby sa venovali umeleckému koníčku, napríklad písaniu, maľovaniu alebo hraniu na hudobnom nástroji..

  Byť Ryby, tento otec bude tiež veľký rojko, ktorý bude skvelý pre jeho deti vidieť, ako to bude vytvárať nápadité detstvo pre nich. 

  Obloha je limit s otcom Pisces.

  1 Ryby Mama: Rozrušujúca mama

  Mama Pisces bude veľmi milujúca a hýčkať sa so svojimi deťmi, nie len pokiaľ ide o ich horúcu kúpeľ a dávajú im darčeky, ale aj pokiaľ ide o podporu ich osobného vyjadrenia a kreativity.

  Dáva svojim deťom bezpodmienečnú lásku a zároveň zabezpečuje, že sú vzkriesení. Ona zabezpečí, aby sa dodržiavali pravidlá pre domácnosť, a jedným z najdôležitejších je, aby sa jej deti zameriavali na hľadanie svojho šťastia.

  V dome Pisces nikdy nebude nedostatok lásky.

  Referencie: Astrolog, Marie Claire, Elite Daily